Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

WASCHKÖNIG TLAPKOVÁ PATROLA SENSITIVE COLOR Prací gel 2L (67dávek)

Neohodnoceno
159 Kč –6 %
waschkonig paw patrol praci gel 2l
159 Kč –6 % 149 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
LIMITOVANÁ EDICE kvalitního německého hypoalergenního pracího gelu "Tlapková Patrola" pro praní dětského prádla, který účinně odstraňuje skvrny při teplotách 20°C | 40°C | 60°C | 95°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIMITOVANÁ EDICE kvalitního německého hypoalergenního pracího gelu "Tlapková Patrola" pro praní dětského prádla, který účinně odstraňuje skvrny při teplotách 20°C | 40°C | 60°C | 95°C. Prací gel SENSITIVE COLOR je vhodný na dětské různobarevné prádlo, neobsahuje fosfáty, zeolity ani mikroplasty, je citlivý a jemný k pokožce. Používejte v každém typu pračky i při ručním praní. Speciální složení chrání Vaši pračku i prádlo před usazováním vodního kamene. Výhodné balení 2L vystačí až na 67 pracích dávek. Dermatologicky testováno.
 
ghs07exclam 
 
Dávkování (4,5kg prádla v automatické pračce):
1 víčko = 40ml
znečištění prádla
tvrdost vody slabé běžné silné
měkká 30ml 30ml 40ml
střední 30ml 30ml 50ml
tvrdá 40ml 40ml 60ml
Ruční praní 20ml gelu na 15L vody
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 2.1 kg
Upozornění: Není vhodný na vlnu a hedvábí.
Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, <5% mýdla, <5% fosfonáty a parfémy, 1,2-BENZISOTHIAZOL-3(2H)-ON, pyridin-2-thiol-(1-oxid).
Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Likvidace: Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace. Datum výroby je uvedeno na obalu. Spotřebujte do 2 let od data výroby.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz