Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

WASCHKÖNIG GARDINEN Bělicí prací prostředek na záclony a jemné prádlo 600g (10dávek)

Tip
6 hodnocení
89 Kč –11 %
washkonig gardinen praci prasek bile 10pracek
89 Kč –11 % 79 Kč
Skladem (1 ks)
Německý prací prášek na praní především záclon, závěsů, spodního prádla a jemných tkanin je vhodný pro všechny druhy praček i pro ruční praní. Obsah balení vystačí 10 pracích dávek. Nyní za akční cenu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sypký prášek pro zářivě bílé prádlo. Vhodné pro praní záclon, závěsů, spodního prádla a jemných tkanin. Určeno pro všechny druhy praček a ruční praní. Bez nutnosti předpírky. Dávkování uvedeno na obalu. Obsah balení 600g na 10 pracích dávek.
 
ghs05corrppic
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.658 kg
Signální slovo (CLP), Standardní věty o nebezpečnosti (CLP):: Nebezpečí: H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
Nebezpečné látky:: Obsahuje uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku
Upozornění a varování:: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. více než 5 %, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku; méně než 5 %, fosfonáty a enzymy, optické zjasňovače, parfémy (d-limonene).
Poznámka:: Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz