Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

WASCHKÖNIG ANTIBAKTERIELL 5v1 Tekutý čistič pračky 250ml

Neohodnoceno
79 Kč –13 %
waschkonig antibakteriell 5v1 cistic pracky 250ml
79 Kč –13 % 69 Kč
Skladem (>10 ks)
Efektivní a profesionální péče pro komplexní čištění bubnu a vnitřních částí pračkyaktivně chrání proti vodnímu kameni a usazeninám, s antibakteriálním účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí péče pro Vaši pračku, která aktivně chrání proti vodnímu kameni a usazeninám s účinkem 5v1 a novým složením. Efektivní a profesionální prostředek pro komplexní čištění bubnu a vnitřních částí pračky. Má antibakteriální účinky, chrání před korozí a vodním kamenem, odstraňuje nečistoty a nepříjemný zápach, konzervuje jak mechanické, tak i gumové části pračky.
 
Účinky:
  • odstraňuje kámen
  • odstraňuje nečistoty a usazeniny
  • odstraňuje nepříjemný zápach
  • zanechává příjemnou, svěží vůni
  • čistí a pečuje o Vaši pračku
 
Použití: Použijte čistič do pračky BEZ PRÁDLA. Vyčistěte nádržku pro prací prostředek. Nastavte 60-minutový prací program pračky při teplotě 40°C. Výsledek čištění závisí na správném použití vhodných parametrů, tj. na teplotě, délce čisticího cyklu a dávkování čističe. Pokud nelze na Vaší pračce nastavit uvedené parametry pro čištění, použijte nejbližší vyšší hodnoty nastavení. Při prvním použití doporučujeme proceduru zopakovat.
 
ghs05corrppic
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.3 kg
Složení:: <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% fosfonáty a parfémové složky.
Nebezpečí:: Obsahuje: Isotrideceth-3. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Noste ochranné brýle. PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě kontaktujte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/volejte lékaře. Obsah/obal zlikvidujte v souladu s předpisy o nebezpečném odpadu nebo obalech
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz