Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

TESORI D'ORIENTE Vonné tyčinky 200ml

Novinka Tip
Neohodnoceno
299 Kč

Zvolte variantu

Dopřejte si až 8 týdnů s opojnými a exkluzivními vůněmi stylového osvěžovače vzduchu Tesori d'Oriente, které přivedou do Vašeho domova nebo kanceláře atmosféru čisté pohody, relaxu a regeneračních emocí.

Detailní informace

Vůně Tesori: HAMMAM - Argan Oil and Orange Blossom
Skladem (1 ks)
299 Kč
Vůně Tesori: MUSCHIO BIANCO - White Musk
Momentálně nedostupné
299 Kč

Detailní popis produktu

Dopřejte si až 8 týdnů s opojnými a exkluzivními vůněmi stylového osvěžovače vzduchu Tesori d'Oriente, které přivedou do Vašeho domova nebo kanceláře atmosféru čisté pohody, relaxu a regeneračních emocí. Designový difuzér šíří aromatické parfémy ratanovými tyčinkami a uvolňuje postupně jedinečnou vůni, která Vás obklopí po dlouhou dobu a vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru hluboké relaxace a pohody. Rafinovaný a elegantní difuzér Vám umožní provonět všechny místnosti ve Vašem domě.
 
Varianty:
  • HAMMAM ARGAN E FIORI D'ARANCIO (Hammam s arganovým a pomerančovým květem) - Autentický koncentrát svádění; tato květinová, smyslná a rozjasňující esence se otevírá na bujných tónech mandarinky ve směsi se sladkostí mandlového květu. Střední akord odhaluje slunečné tóny pomerančového květu umocněné jasmínem Sambac. Smyslné základní tóny kombinují teplo vanilky s jantarem, aby potěšily smysly.
  • MUSCHIO BIANCO (Bílé pižmo) - Unikátní, smyslná a nadčasová vůně bílého pižma evokuje kouzlo vzdálených zemí a nebeských atmosfér v něžném objetí smyslů. Díky svým nezaměnitelným jemným a uklidňujícím tónům šíří do prostředí svěží a čistou vůni, která poskytuje dlouhodobý pocit pohody.
  • AYURVEDA AMLA A PATCHOULI (Ayurveda amla a pačuli) - Éterická a zasněná vůně s blahodárnými relaxačními a vyrovnávacími účinky. Sladká radost kombinuje éterické oleje z pomeranče, amly a citronu. V srdci se esence pačuli mísí s intenzivní vůní, pocitem pohody a harmonie.
 
POUŽITÍ: Umístěte difuzér aromatické vůně na stabilní povrch. Odšroubujte kovový kroužek, odstraňte bílé těsnění a kroužek znovu nasaďte. Ponořte hůlku do esence. Pro účinnější difúzi tyčinky pravidelně obracejte a dávejte pozor, aby se parfém nedostal na nábytek nebo textilie. Chcete-li upravit intenzitu vůně, můžete snížit nebo zvýšit počet tyčinek.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do domácnosti
Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte štítek. Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně nebo jiných zdrojů vznícení. Nekouřit. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Nerozptylovat do okolního prostředí. V případě kontaktu s očima: několik minut důkladně opláchněte. Je-li to snadné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. V PŘÍPADĚ KONTAKTU S KŮŽÍ: hojně omyjte vodou a neutrálním čisticím prostředkem. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: vyhledejte lékařskou pomoc. V případě konzultace s lékařem mějte k dispozici obal nebo etiketu produktu. V případě požáru použijte k hašení vodu. Sbírejte uniklý materiál. Skladujte na chladném a dobře větraném místě. Produkt / obal zlikvidujte v souladu s místními předpisy.
Složení (HAMMAM): Linalool, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8,-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, (R)-p-mentha-1,8-diene, Citronellol, 3-(4-isobutyl-2-methylphenyl)propanal, Coumarin, Piperonal, Beta-pinene.
Složení (MUSCHIO BIANCO): 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8,-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Linalool, (R)-p-mentha-1,8-diene, Linalyl acetate, Butylphenyl methylpropional, citrale, alpha-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde.
Složení (AYURVEDA): 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8,-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Linalool, (R)-p-mentha-1,8-diene, Linalyl acetate, Butylphenyl methylpropional, citrale, alpha-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz