Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

SIL 1 FÜR ALLES Odstraňovač skvrn - sprej 500ml

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Henkel
99 Kč –10 %
sil odstranovac skvrn sprej 500ml
99 Kč –10 % 89 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Efektivní odstraňovač všech typů odolných skvrn ve spreji můžete použít na všechny druhy prádla včetně vlny a hedvábí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Efektivní odstraňovač všech typů odolných skvrn ve spreji můžete použít na všechny druhy prádla včetně vlny a hedvábí. Hravě si poradí se všemi typy skvrn a zbaví Vaše prádlo červeného vína, mastnoty, bílkovin, škrobu apod. Účinek uvidíte již při nízkých teplotách. Součástí nádobky o obsahu 500ml je praktická pumpička s otočnou hlavou, díky které snadno aplikujete rovnoměrně přípravek přímo na požadovanou skvrnu nebo plochu textilie. Lze přepnout do polohy pěna / sprej.

Použití: Nastříkejte SIL přímo na skvrnu. Na běžné skvrny - Nechte působit 1-10 minut podle intenzity znečištění (pro vlnu a hedvábí použijte kratší dobu působení). Po uplynutí doby působení vložte do pračky k ostatnímu prádlu a spusťte běžný prací program (použijte běžný prací prostředek). Při praní se řiďte pokyny výrobce vašeho oblečení uvedenými na štítku oblečení. Na velmi odolné skvrny - nejprve skvrnu namočte a odstraňte hrubé nečistoty, poté použijte SIL jako na běžné skvrny.

ghs05corrppic

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.6 kg
Nebezpečí: Obsahuje: Obsahuje C13-15 PARETH-8, TRIDECETH-8, PEROXID VODÍKU, SODIUM LARETH SULFATE. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nevdechujte mlhu. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice / obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. <5 % neiontové tensidy, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % fosfonáty, <5% bělidla na bázi kyslíku, parfémy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz