Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

SIL 1 FÜR ALLES Odstraňovač skvrn - gel 1,3L

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Henkel
149 Kč –7 %
sil odstranovac skvrn gel 1a3l
149 Kč –7 % 139 Kč
Skladem (1 ks)

Perete se s odolnými skvrnami na Vašem prádle? SIL odstraňovač skvrn - gel Vám s tím účinně pomůže! Vašemu prádlu zaručí hygienickou čistotu a zbaví ho i velmi odolných skvrn i při nízkých teplotách. Působí efektivně na skvrny od make-upu a líčidel, trávy a země, jídla, potu i krve apod. Užívejte si dokonalou čistotu Vašeho prádla. Vhodné použít s jakýmkoliv pracím prostředkem, pro všechny druhy bílého a stálobarevného prádla, dokonce i na vlnu a hedvábí. Velké balení 1,3L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perete se s odolnými skvrnami na Vašem prádle? SIL odstraňovač skvrn - gel Vám s tím účinně pomůže! Vašemu prádlu zaručí hygienickou čistotu a zbaví ho i velmi odolných skvrn i při nízkých teplotách. Působí efektivně na skvrny od make-upu a líčidel, trávy a země, jídla, potu i krve apod. Účinkuje na skvrny od červeného vína, proteinů i škrobu. Užívejte si dokonalou čistotu Vašeho prádla. Vhodné použít s jakýmkoliv pracím prostředkem, pro všechny druhy bílého a stálobarevného prádla, dokonce i na vlnu a hedvábí. Pravidelným používáním SIL - gelu docílíte snazšího odstraňování skvrn.

Použití: Přidejte k Vašemu běžnému pracímu prostředku 2 víčka (cca 90ml) a spusťte běžný prací cyklus. Pokud jsou skvrny velmi silné a odolné, nalijte 1 víčko SILu přímo na skvrnu ještě před praním a nechte 2-10 minut působit. Po uplynutí doby působení vložte do pračky a vyperte běžným způsobem.

ghs07exclam

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 1.45 kg
Varování: Upozornění: Může způsobit těžké poranění očí, při jejich zasažení je okamžitě důkladně vymyjte proudem vody, případně se poraďte s lékařem. Ruce po kontaktu s gelem omyjte a následně ošetřete vhodným krémem. Obsahuje účinné prací a desinfekční látky jako METHYLCHLORO ISOTHIAZOLINONE a METHYLISOTHIAZOLINONE, jež mohou působit alergickou reakci u citlivé pokožky. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí! Složení: 5-15%: Bělidlo na bázi kyslíku, <5%: anionische Tenside, nichtionische Tenside, Konzervační látky (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone), Vonné přísady.
Upozornění: U barevného prádla přezkoušejte stálost barev, přípravek nenechejte zaschnout na látce, nenechávejte na přímém slunci, nepoužívejte na kovy jako knoflíky, zdrhovadla apod.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz