Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

PINK STUFF OXI Zázračný odstraňovač skvrn - sprej 500ml

Neohodnoceno
99 Kč –10 %
pink stuff oxi odstranovac skvrn sprej 500ml
99 Kč –10 % 89 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zázračný růžový sprej na odstraňování odolných skvrn z prádla můžete použít na bílé i barevné prádlo. Je vytvořen pro účinné odstraňování odolných skvrn a zanechává na prádle svěží, čistou vůni. Praktické balení s pumpičkou obsahuje 500ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázračný růžový sprej na odstraňování odolných skvrn z prádla můžete použít na bílé i barevné prádlo. Je vytvořen pro účinné odstraňování odolných skvrn a zanechává na prádle svěží, čistou vůni. Praktické balení s pumpičkou a bezpečným uzávěrem obsahuje 500ml.
 
  • účinný na skvrny
  • šetrný k tkaninám
  • na bílé i barevné prádlo
 
Použití: PINK STUFF OXI Zázračný odstraňovač odolných skvrn z prádla ve spreji je určen pouze pro stálobarevné oděvy a látky. Nastříkejte z obou stran na skvrnu, nechte působit maximálně 5 minut a poté vyperte v ruce nebo v pračce jako obvykle. Dodržujte pokyny pro péči o štítky na textilii a barvy perte vždy odděleně. Před použitím zkontrolujte stálost barvy a v případě pochybností vyzkoušejte na nenápadném místě. Nepoužívejte na tkaniny s označením "nebělit" nebo ekvivalentním symbolem nebelit.
 
ghs07exclam 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.55 kg
Složení: 5-15% bělidla na bázi kyslíku, <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky a parfémy.
Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte pokyny na štítku výrobku. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Nevdechujte aerosoly / sprej. Noste ochranné rukavice. Noste ochranné brýle. V případě zasažení očí: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Vyprázdněný obal zlikvidujte podle platných předpisů.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz