Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

PINK STUFF Dezinfekční čistič - sprej 750ml

Neohodnoceno
89 Kč –11 %
pink stuff dezinfekcni cistic sprej 750ml
89 Kč –11 % 79 Kč
Skladem (>10 ks)

Zázračný růžový dezinfekční čistič se svěží a ovocnou vůní proniká do hloubky, odstraňuje mastnotu a špínu a zanechává povrchy svěží a hygienicky čisté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázračný růžový dezinfekční čistič se svěží a ovocnou vůní proniká do hloubky, odstraňuje mastnotu a špínu a zanechává povrchy svěží a hygienicky čisté. Velké balení s pumpičkou s bezpečným uzávěrem obsahuje 750ml.
 
  • zabíjí 99,9% bakterií
  • nezanechává stopy ani šmouhy
  • pro všechny povrchy
  • působí i přes mastnotu
 
Použití: Vhodný pro pevné omyvatelné povrchy. Používejte s opatrností. V případě pochybností vyzkoušejte na skrytém místě. Otočte trysku do polohy "ON". Nastříkejte přímo na čištěný povrch. Nechte 5 minut působit. Setřete plochu měkkým vlhkým hadříkem. Poté osušte plochu suchým měkkým hadříkem do sucha. Vraťte trysku do polohy "OFF". Pro účinnou dezinfekci povrchů aplikujte přípravek neředěný. Není vhodný pro voskované, naolejované, pórovité, malované nebo lakované dřevěné povrchy. Používejte biocidní prostředek bezpečně a rozumně. Je zakázáno používat tento prostředek jinak, než je uvedeno na štítku výrobku.
 
 
ghs07exclam
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.8 kg
Složení: Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky. Další složení: parfémy a dezinfekce (Benzalkonium Chloride 0,2g na 100g a Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride 0,15g na 100g).
Upozornění: Uchovávejte ve svislé poloze v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nevystavujte vysokým teplotám.
Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte pokyny na štítku výrobku. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Nevdechujte aerosoly / sprej. Noste ochranné rukavice. Noste ochranné brýle. V případě zasažení očí: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Vyprázdněný obal zlikvidujte podle platných předpisů. Tento výrobek obsahuje látky s biocidními vlastnostmi. V případě potíží volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz