Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

HERR KLEE BADEZIMMER Odstraňovač vodního kamene, mýdla a rzi 1L

Akce Tip
1 hodnocení
79 Kč –25 %
herr klee badezimmer ocet a citron 1l
79 Kč –25 % 59 Kč
Skladem (5 ks)
Octová síla s vůní citronu, která účinně odstraňuje mýdlo, rez a vodní kámen z umyvadel, van, sprch, sprchových koutů, toalet, vodovodních baterií, kachliček apod. Zajistí čistotu a lesk na dlouhou dobu. Výhodné velké 1L balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herr Klee Badezimmer - Octová síla, která účinně odstraňuje mýdlo a rez z umyvadel, van, sprch, sprchových koutů, toalet, vodovodních baterií, kachliček apod. Hlavně Vás všude zbaví vodního kamene lépe, než u nás známé konkurenční produkty a obsah balení je 2x větší. Vrací čistotu a lesk na dlouhou dobu.
 
Vůně: Essig-Zitrone (žlutá) - svěží vůně citronu

Použití: Aplikujete na požadovaný povrch, nechte působit pár minut a opláchněte vodou. V případě silného znečištění aplikujte opakovaně.
 
ghs07exclam
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 1.044 kg
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP):: Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
Upozornění a varování:: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfémy, Bitrex.
Poznámka: : Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz