Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

GLANZ MEISTER PLATINUM ALLES IN 1 Tablety do myčky 65ks

Novinka
Neohodnoceno
219 Kč –9 %
glany meister platinum alles in 1 tabletz do mzckz 65ks
219 Kč –9 % 199 Kč
Skladem (6 ks)

Velké balení oblíbených tablet do myčky pro dokonalou čistotu a lesk beze šmouh s multi-efektem vše v jednom. Usnadňuje sušení nádobí. Šetrný k životnímu prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaše nádobí bude dokonale čisté a suché. Glanz Meister představuje tablety do myčky s novým složením s multi-efektem vše v jednom. Tablety obsahují vysoce účinné látky, které rychle odstraní i tu nejodolnější špínu. Výsledkem je brilantní lesk beze skvrn na skleněném nádobí. S jemnou citronovou vůní. Tablety jsou baleny ve ve vodě rozpustné folii. Neobsahuje fosfáty ani mikroplasty a je šetrný k životnímu prostředí. Velké balení 1040g obsahuje 65 tablet po 16g.

Použití: Tabletu nerozbalujte a vložte ji do myčky podle pokynů výrobce Vaší myčky. Uzavřete myčku a spusťte požadovaný mycí program.

ghs07exclam

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycí prostředky na nádobí
Hmotnost: 1.1 kg
Varování:: H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. H315 - Způsobuje vážné podráždění pokožky. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 - Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. P280 - Noste ochranné rukavice / ochranné brýle. P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. P305 + P351 - P338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313: Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. P501: Odstraňte obsah / obal v souladu s platnými předpisy.
Složení:: 5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, <5% fosfonáty, <5% polykarboxyláty, parfémy
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz