Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

GLANZ MEISTER PLATINIUM ALLES IN 1 Gel do myčky 720ml (36dávek)

Neohodnoceno
139 Kč –14 %
glanz meister platinum gel do mycky 36davek
139 Kč –14 % 119 Kč
Skladem (5 ks)

Obrovská síla mycího gelu s extra svěží vůní do Vaší myčky na nádobí. Nové vylepšené složení zajistí kvalitní mycí schopnost. Kvalitní účinek je zajištěn i při krátkých mycích programech s nízkými teplotami - účinkuje již od 35°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrovská síla mycího gelu s extra svěží vůní do Vaší myčky na nádobí. Nové vylepšené složení zajistí kvalitní mycí schopnost. Výsledkem je důkladně umyté nádobí s platinovým leskem a jemnou svěží vůní. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí. Vystačí až na 36 běžných mycích cyklů. Kvalitní účinek je zajištěn i při krátkých mycích programech s nízkými teplotami - účinkuje již od 35°C.

Dávkování: Podle pokynů výrobce myčky vložte nádobí do myčky. Nalijte 20ml mycího gelu do zásobníku na mycí prostředek uvnitř myčky (asi 2/3 nádržky). V případě silného znečištění dávkujte 30ml gelu. Zapněte běžný mycí cyklus.

ghs07exclam

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycí prostředky na nádobí
Hmotnost: 0.8 kg
Pokyny pro bezpečné zacházení (CLP):: P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Standartní věty o nebezpečnosti: H302 Zdraví škodlivý při požití. H312 Zdraví škodlivý při styku s kůží. H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz