Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

G&G POWER WC TABS Čisticí tablety do WC vůní citrónu 16ks

Akce Tip
Neohodnoceno
99 Kč –20 %
gag power tablety na wc 16ks
99 Kč –20 % 79 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Velké výhodné balení čisticích tablet, které samočinně a účinně čistí WC mísu od odolných nečistot, vodního kamene, rzi a močového kamene i v těžko přístupných částech toalety. Zanechají příjemnou vůni citronu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XXL balení čisticích tablet do WC. Hygienicky svěží a čistá toaleta nyní nebude problém. Tablety působí všude tam, kam se štětka nedostane. Působí rychle a samočinně. Odstraní odolnou nečistotu, vodní kámen, rez a močový kámen. Zanechávají příjemnou citronovou vůni.
 
Použití: Vhoďte 1 tabletu do WC mísy, nechte 20min působit a poté spláchněte. Při silném znečištění vhoďte druhou tabletu a nechte působit přes noc.
 
Cena 1 tabletky vychází na 5Kč.
 
ghs07exclam
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.5 kg
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP):: Varování: H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
Upozornění a varování:: Může být korozivní pro kovy. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním balení. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uniklý produkt absorbujte, aby se zabránilo materiálním škodám. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, parfémy
Poznámka:: Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
DH Avatar autora 15.11.2019 11:51
Tablety na čištění WC parádně vyčistili i vodní kámen.????
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz