Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

G&G ČISTIČ TROUBY A GRILU S aktivní pěnou ve spreji 500ml

Akce Tip
Neohodnoceno
89 Kč –16 %
gag cistic trouby a grilu
89 Kč –16 % 75 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Hustá aktivní pěna odstraní mastnotu, zaschlé usazeniny, tuky a saze z trouby i grilu. Lze použít i na plechy, hrnce, plotýnky, ale i sklo a keramiku. Přípravek je šetrný vůči potravinám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek vytvoří hustou aktivní pěnu, která Vás zbaví mastnoty, zaschlých usazenin, tuků a sazí. Vyčistí jak troubu tak i gril. Použít je však můžete i na plechy, hrnce, plotýnky, ale i sklo a keramiku. Přípravek je zároveň šetrný vůči potravinám.
 
ghs07exclamghs02flammpicghs05corrppic 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.613 kg
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP):: Nebezpečí: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
Upozornění a varování:: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Skladujte uzamčené. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů. 5-<15 % alifatické uhlovodíky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, Limonene
Poznámka: : Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 17.3.2021 10:51
Opravdu funguje skvěle. Konečně dvířka od trouby jsou krásně čisté, vyzkoušela jsem na to takových přípravků a nic, až s tímhle jsem to vyčistila.
KK Avatar autora 19.1.2021 22:37
Funguje skvěle.
DH Avatar autora 15.11.2019 20:34
Dnes vyzkoušená a trouba je jako nová.Jsem spokojená.????
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz