Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

ELKOS DENTAMAX Ústní voda 500ml

Neohodnoceno
49 Kč –20 %
elkos denta max ustni voda 500ml 4druhy
49 Kč –20 % 39 Kč

Zvolte variantu

Ochrana před zubním kazem, plakem a zápachem z úst pro zuby a dásně v místech, kam zubní kartáček nedosáhne. Pro dospělé i pro děti. V recyklovatelném obalu.

Detailní informace

Dentamax: JUNIOR (pro děti)
Momentálně nedostupné
49 Kč
39 Kč

Detailní popis produktu

Ústní voda Elkos DentaMax poskytuje kromě čištění zubů zároveň ochranu a péči. Navíc funguje také v místech, kam se zubní kartáček nedostane. Poskytuje spolehlivou profylaxi zubního kazu ve spojení s čištěním zubů. Snižuje množství škodlivých bakteriálních plaků na zubech. Chrání zuby před zubním kazem. Neobsahuje alkohol. Baleno v recyklovatelném obalu. Velké 500ml balení.
 
Varianty:
 • SENSITIVE - Citlivá ústní voda (čirá)
 • ANTIBAKTERIELLE - Antibakteriální ústní voda (zelená)
 • ZAHNFLEISCHPFLEGE - Péče o dásně (modrá)
 • JUNIOR - Pro děti od 6 let (čirá)

Detailní popis variant:
 

SENSITIVE - CITLIVÁ ústní voda (ČIRá)

 • ochrana citlivých zubů a zubních krčků
 • ochrana proti zubnímu kazu
 • posiluje zubní sklovinu
 • dlouhotrvající svěží dech
 • bez obsahu alkoholu
Kromě čištění zubů nabízí citlivá ústní voda ochranu a péči a je účinná také tam, kde zubní kartáček nedosáhne. Efektivní složení zajišťuje dlouhotrvající svěží dech - bez obsahu alkoholu. 
 
Použití: Po vyčištění zubů vyplachujte ústní dutinu asi 15-20ml neředěnou ústní vodou po dobu asi 30 vteřin. Pro správné dávkování použijte víčko jako odměrku. Nepolykejte. Po vypláchnutí ústní vodu vyplivněte.
  

ANTIBAKTERIELLE - Antibakteriální ústní voda (zelená)

 • proti zápachu z úst
 • snižuje bakteriální plak
 • s mátovou příchutí
Odstraňuje bakterie zubního plaku, které způsobují špatný dech, a osvěžuje tak dech s intenzivní mátovou příchutí. Zajišťuje všestranný dlouhotrvající pocit svěžesti a čistoty v ústech.
 
Použití: Po vyčištění zubů vyplachujte ústní dutinu asi 15-20ml neředěnou ústní vodou po dobu asi 30 vteřin. Pro správné dávkování použijte víčko jako odměrku. Nepolykejte. Po vypláchnutí ústní vodu vyplivněte.
 

ZAHNFLEISCHPFLEGE - Péče o dásně (modrá)

 • chrání před zubním kamenem
 • pečuje o dásně
 • posiluje zubní sklovinu
Díky obsahu zinku a přírodních výtažků ze šalvěje, heřmánku, máty a myrhy vyživuje dásně a předchází problémům s dásněmi. Posiluje a podporuje remineralizaci zubní skloviny. Složení s přírodními výtažky zajišťuje dlouhotrvající svěží dech.
 
Použití: Po vyčištění zubů vyplachujte ústní dutinu asi 15-20ml neředěnou ústní vodou po dobu asi 30 vteřin. Pro správné dávkování použijte víčko jako odměrku. Nepolykejte. Po vypláchnutí ústní vodu vyplivněte.
 

JUNIOR - Pro děti od 6 let (čirá)

 • snižuje množství bakterií zubního plaku v ústech
 • posiluje zuby a zubní sklovinu
 • s oblíbenou dětskou příchutí lesních plodů
Ústní voda DentaMax Junior je určena pro děti od 6 let od prvního stálého zubu. Kromě čištění zubů poskytuje ochranu a péči. Díky obsahu fluoridů přiměřenému věku dělá dětské zuby odolnější vůči zubnímu kazu a posiluje zubní sklovinu. Receptura je speciálně vyvinuta pro každodenní ústní hygienu dětí. Čistí celou ústní dutinu i tam, kam se zubní kartáček nedostane, a je také ideální pro ty, kteří nosí rovnátka.
 
Použití: Po vyčištění zubů vyplachujte ústní dutinu asi 10-20ml neředěnou ústní vodou po dobu asi 30 vteřin. Pro správné dávkování použijte víčko jako odměrku. Nepolykejte. Po vypláchnutí ústní vodu vyplivněte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Upozornění (Antibakterielle): Vhodné pouze pro dospělé. * Obsahuje fluorid sodný. Celkový obsah fluoridů 450 ppm F-. SLOŽENÍ: AQUA, GLYCERIN, SORBITOL, ZINC LACTATE, XYLITOL, SODIUM SACCHARIN, SODIUM FLUORIDE, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CITRIC ACID, AROMA, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, CI 42090, CI 47005.
Upozornění (Zahnfleischpflege): Vhodné pouze pro dospělé. * Obsahuje fluorid sodný a Bis-(hydroxyethyl)-aminopropyl-N-hydroxyethyl-octadecylamin-dihydrofluorid (Aminfluorid). Celkový obsah fluoridů 450 ppm F-. SLOŽENÍ: AQUA, GLYCERIN, SORBITOL, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA, RECUTITA FLOWER EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, XYLITOL, SODIUM SACCHARIN, SODIUM FLUORIDE, OLAFLUR, ZINC CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, MENTHOL, LACTIC ACID, SIDIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, AROMA,LIMONENE, SODIUM BENZOATE, CI 42051.
Upozornění (Junior): Dohled nad dítětem je zásadní. Pouze pro děti od 6 let, pokud zvládly výplachy úst (maximálně dvakrát denně). Obsahuje fluorid sodný a Bis-(hydroxyethyl)-aminopropyl-N-hydroxyethyl-octadecylamin-dihydrofluorid (Aminfluorid). Celkový obsah fluoridů 450 ppm F-. SLOŽENÍ: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, XYLITOL, SODIUM SACCHARIN, SODIUM FLOURIDE, OLAFLUR, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CITRIC ACID, AROMA, SODIUM BENZOATE.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz