Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

Dr. BECKMANN OXY MAGIC PLUS Odstraňovač skvrn 1kg

Tip
2 hodnocení
149 Kč –20 %
dr beckmann oxy magic plus odstranovac skvrn prasek 1kg
149 Kč –20 % 119 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Vysoce účinný práškový odstraňovač skvrn s aktivním kyslíkem, nyní navíc ve výhodném balení 1kg za skvělou cenu! Poradí si s téměř všemi skvrnami!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce účinný odstraňovač skvrn ve formě prášku s aktivním kyslíkem, nyní navíc ve výhodném balení 1kg za skvělou cenu! Poradí si s téměř všemi skvrnami!
 
Spolehlivě odstraní skvrny od mastnoty, mléka, zeleniny, ovoce, dětské výživy, kečupu, oleje, krve, atd. Rovněž je velice účinný i pro hůře odstranitelnou špínu z límců a manžetJe určený pro všechny typy textilií. Nepoužívat na hedvábí.

Použití:
Praní v pračce: přidejte 1-2 lžičky přípravku do dávkovacího šuplíku pračky k pracímu prášku a zapněte standardní prací program.
Ruční praní: přidejte 2-3 dávkovací lžičky přípravku do 5 litrů teplé vody. Následně do roztoku namočte špinavé prádlo a nechte působit nejlépe přes noc. Poté prádlo důkladně propláchněte čistou vodou a vyždímejte.
 
ghs07exclam
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 1.1 kg
Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné brýle.
Složení: 15-30% bělidla na bázi kyslíku; <5% neiontové povrchově aktivní látky.
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz