Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

Dr. BECKMANN Intenzivní odbarvovač 200g

Neohodnoceno
119 Kč –25 %
dr backmann intenzivni odbarvovac 200g
119 Kč –25 % 89 Kč
Skladem (>10 ks)
Podařilo se Vám omylem zabarvit Vaše prádlo jedním novým kouskem prádla a nevíte si rady? Řešení opravdu existuje! Funguje pro bílé i stálobarevné prádlo, dokonce i jemné, jako je vlna a hedvábí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní odbarvovač odbarvuje všechny bílé a stálobarevné barevné textilie, dokonce i jemné, jako je vlna a hedvábí.
 
 • SOS složení
 • Obnovuje původní barvy
 • Extra silný
 • Odstraňuje těžko odstranitelné nechtěné zabarvení prádla a zašedlost
 • Vhodný pro všechny barvy prádla a všechny druhy textilií
 • Pro ruční praní i pro praní v automatické pračce
 • Účinkuje již od 30°C
 
Použití: 
Ruční praní v uzavřené nádobě (lavoru):
 • Obsah sáčku rozpusťte v 6 litrech co nejteplejší vody (od 30°C). (Pokud je zabarvení slabší, postačí polovina sáčku. Sáček poté důkladně uzavřete.)
 • Vložte do lázně až 1,5kg zabarveného prádla (viz tabulka na obalu) a zcela jej ponořte (nepřidávejte prací prostředek). Prádlo musí zůstat po celou dobu působení úplně ponořené v lázni. V případě potřeby můžete prádlo zatížit například starými talíři. Nádobu vzduchotěsně uzavřete (víkem nebo poklicí).
 • Nechte nejméně 4 hodiny působit. Při silném zabarvení  a / nebo nižší teplotě vody (30/40°C) nechte působit nejlépe přes noc po dobu maximálně 24h.
 • Poté několikrát důkladně vymáchejte v čisté vodě nebo vyperte samostatně v pračce.
 • V případě potřeby lze postup několikrát opakovat.
Doporučujeme používat ochranné rukavice. Tento způsob použití není vhodný pro osoby s potížemi dýchacích cest.
 
V automatické pračce (60-95°C):
 • Do pračky vložte až 3kg zabarveného prádla.
 • Zvolte program s nejvyšší možnou teplotou (od 60°C) bez předpírky (nepřidávejte žádný další prací prostředek).
 • Prášek nejprve přidejte do nádržky pro hlavní praní (II) a nejdříve po 15 minutách důkladně propláchněte 1-2 litry vody (horní přihrádka přímo u bubnu pračky).
 • Pokud zůstane prádlo stále ještě zabarvené, doporučujeme použít postup pro praní v lavoru.
 
Důležité upozornění: Vyzkoušejte stálost barev. To je naprosto nezbytné v případě barevného zabarveného prádla. Vyzkoušejte stálost originálních barev textilu: 1 čajovou lžičku prášku rozpusťte ve 100 ml horké vody a pomocí ní naneste na textilii na nenápadném místě. Odbarvovač můžete použít, pokud barevný odstín na testované ploše po odbarvení:
 • nezmění svou barvu po nanesení ani po 30 minutách působení
 • po vyprání a usušení barva odpovídá původní barvě textilu
 
ghs07exclam 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.25 kg
Před odbarvováním:: Dodržujte pokyny k použití a informace o stálosti barev! Postupujte podle pokynů pro péči o textil. Na syntetická vlákna, jeansovinu a indanthrenové barvy nemusí odbarvovač působit. Není vhodný k odstraňování skvrn od opalovacího krému / mléka, samoopalovacího krému a produktů obsahujících UV ochranné složky. Postupujte podle pokynů výrobce.
Složení: Barevné oblečení může rychle změnit barvy. Barvy pouští a přenášejí zbytky barev na celé prádlo. S odbarvovačem lze původní barvy obnovit. Po odbarvení vypadají šaty jako předtím. Odbarvuje bílé a stálobarevné textilie. Odbarvujte ručním praním nebo v pračce. Odbarvujte také jemné prádlo, jako je vlna a hedvábí. (40-95 stupňů) Vložte až 3 kg zbarveného prádla. Vyberte maximální přípustnou teplotu (od 60 ° C) a spusťte program bez předpírky a pracího prostředku. Obsah sáčku nevkládejte do hlavní přihrádky na prací prostředky až po 15 minutách a ihned jej opláchněte 1–2 litry vody (horní plnička: přímo na buben). Pokud po praní v textilii stále dochází k mírnému zabarvení, lze postup bez váhání opakovat. V kontejneru (30-95 stupňů). Obsah sáčku rozpustíme v 6 l (od 30 ° C) co nejteplejší vodě. Ve vodě úplně rozpusťte. Pokud je zabarvení slabší, stačí poloviční obsah sáčku. Naplňte až 1,5 kg zbarveného prádla a zcela jej ponořte (nepřidávejte prací prostředek). Nádobu vzduchotěsně uzavřete. Nechejte prádlo působit nejméně 4 hodiny. Pokud je prádlo hodně zbarvené a nebo při nízkých teplotách (30/40 ° C), je nejlepší nechat odbarvovač působit přes noc. Poté několikrát důkladně vymáchejte v čisté vodě nebo vyperte samostatně v pračce. Složení: 15-30% modré činidlo (dithioničitan sodný). Optické zjasňovače, parfémy linalool, limonen. Způsobuje vážné podráždění očí ! Ukládejte mimo dosah dětí!.
Varování: Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Dráždí oči. Bezpečné nakládání: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal těsně uzavřený a suchý. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nesměšujte s kyselinami.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz