Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

BUZZY Čistič odpadů - granule 380g

Neohodnoceno
79 Kč –13 %
buzzy cistic odpadu granule 380g
79 Kč –13 % 69 Kč
Skladem (2 ks)

Odpady a kanalizace ve vaší domácnosti budou vždy čisté, funkční a bez nepříjemného zápachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně účinný uvolňovač ucpaného dřezu a odpadu ve formě super silných čisticích perliček z granulátu. TOP kvalita - složení pro 4 funkce:

  • rozpouští odpady
  • uvolňuje kanalizaci
  • bezpečné pro potrubí
  • eliminuje nepříjemné pachy

Odpady a kanalizace ve vaší domácnosti budou vždy čisté, funkční a bez nepříjemného zápachu. Granule BUZZY efektivně rozpouští usazeniny v odpadech v kuchyni i koupelně, jako jsou vlasy, tuk, papír nebo vata. NEPOUŽÍVEJTE na hliníkové potrubí! Nádobka je opatřena bezpečnostním uzávěrem.

Použití: Za stálého tlaku na uzávěr otevírejte ve směru šipky. Do sifonu umyvadla, dřezu, výlevky, vany, WC nalijte asi půl litru velmi horké vody. Poté vsypte 2-3 víčka granulí v závislosti na velikosti sifonu. Nechte 10 minut působit a poté propláchněte dostatečným množstvím horké vody. Zkontrolujte průchodnost odpadu větším množstvím tekoucí vody. Při větším zanášení opakujte čištění po dvou dnech, preventivně pak po dvou týdnech. Dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na obalu výrobku.

ghs05corrppic

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.5 kg
Pozor: Produkt používejte pouze podle určeného účelu. Nezvyšujte dávkování. Odpadní potrubí může být horké, proto se ho nedotýkejte. Nepoužívejte u akrylových sprchových koutů a van - povrch by mohl být poškozen. Nepoužívejte do záchodu. Produkt nepoužívejte společně s dalšími čistícími prostředky.
Nebezpečí - žíravý: Obsahuje: hydroxid sodný Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nevdechujte. Po manipulaci důkladně omyjte. Používejte. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte. Odborné ošetření (viz na tomto štítku). Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal. Edeka Zentrale AG & Co. Kg, Hamburg, Německo. Dodavatel: Luboš Petrašovský, Hájkova 356, Domažlice, Česká republika, telefon: +420 724 434 120
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz